Gigasetpro Multicell Sistemler

 • Gigaset N510IP PRO
  Gigaset N510 IP PRO, birçok is iletişimi özellikleriyle, 6'ya
  kadar SIP hesabı, 6'ya kadar el cihazını ve 4'e kadar eş
  zamanlı çağrıyı destekleyebilir.
  Karşılaştır DETAY »
 • Gigaset N720 SPK PRO
  Gigaset N720 DECT IP Multicell Sistemi; iki unsurdan oluşmaktadır - N720 IP PRO baz istasyonu ve N720 DM PRO DECT Yöneticisi. DECT Yöneticisine maksimum 30 baz istasyonu ve 100 el cihazı bağlanarak, kusursuz aktarma ve dolaşımla, yerinde iletişim için uygun olan kablosuz taşınabilirlik sağlanabilir. Kurumsal ve çevrimiçi rehber erişimi ve e-posta bildirimiyle verimlilik arttırılır. N720 DECT IP Multicell Sistemi, Gigaset DECT el cihazlarının en yeni neslini destekler. Bu nedenle, kullanıcılar geniş bant ses kalitesiyle, iletişimde mobiliteden yararlanabilir. N720 sistemi, sorunsuz bir şekilde, omurga olarak kurumsal IP ağına entegre edilebilir. T440 PRO, T640 PRO‘ya ve Gigaset pro-range‘in iki IP PBX‘ine bağlantı, eller serbest provizyon ve en iyi birlikte çalışabilirlik imkanı sunar. Büyük dağıtımların planlanması için N720 SPK PRO (Site Planlama Kiti) önerilir
  Karşılaştır DETAY »
 • Gigaset N720DM PRO
  Gigaset N720 DECT IP Multicell Sistemi; iki unsurdan oluşmaktadır - N720 IP PRO baz istasyonu ve N720 DM PRO DECT Yöneticisi. DECT Yöneticisine maksimum 30 baz istasyonu ve 100 el cihazı bağlanarak, kusursuz aktarma ve dolaşımla, yerinde iletişim için uygun olan kablosuz taşınabilirlik sağlanabilir

  Karşılaştır DETAY »
 • Gigaset N720 IP PRO
  Gigaset N720 DECT IP Multicell Sistemi; iki unsurdan oluşmaktadır - N720 IP PRO baz istasyonu ve N720 DM PRO DECT Yöneticisi. DECT Yöneticisine maksimum 30 baz istasyonu ve 100 el cihazı bağlanarak, kusursuz aktarma ve dolaşımla, yerinde iletişim için uygun olan kablosuz taşınabilirlik sağlanabilir.

  Karşılaştır DETAY »
 • Gigaset N870IP PRO

  Tüm çalışanlarınızı güvenli dijital ve kablosuz iletişimle desteklemek için tasarlandı.

  En küçük yerlerden en büyüğüne kadar mutlak sistem kurulum kolaylığı sayesinde, her Gigaset N870 Multicell bölgesi KOBİ büyüklüğünde bir kuruluşun tamamını destekler. Kuruluşunuz bundan daha büyükse, konuşmalarda dolaşım ve aktarım özelliğiyle birden fazla bölgede sistem kurulumu çok kolaydır. Fabrika, otel, hastane veya antrepo gibi büyük iş yerlerinde yüzlerce çok hücreli cihaz kullanılan çok bölgeli kurulumlar binlerce çalışana bir DECT iletişim ağı sağlayabilir.

  Karşılaştır DETAY »
 • N670IP PRO

  Gigaset N670 IP PRO

  İşinizin artan ihtiyaçları için tasarlanmış yükseltilebilir VoIP telefon sistemi

  20 El cihazı bağlama, 20 VoIP hesabı, 8 eş zamanlı görüşme, TLS 1.2, SIPS, SRTP desteği, LDAP(S) ve XML ve merkezi rehber desteği, PoE IEEE 802.3af < 3,8W (Class 1), Soft ve IP PBX desteği.
  Karşılaştır DETAY »