KX-HTS32


 • Panasonic KX-HTS32
 • Panasonic’in KX-HTS32 Kompakt Hibrit IP-PBX cihazı genç ve yenilikçi kuruluşlar, konut tipi binalar ve klinikler, güvenlik, ağırlama, perakende ve depo ortamlarına kadar pek çok alanda, küçük ev ofis (KOBİ) işletmelerinin özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiştir.
 • En iyi esneklik standart olarak sunuluyor
  KX-HTS32 bir IP ve temel hibrit sistemidir. Bir başka deyişle, SIP telefon hattı hizmetlerine uyum sağlamak amacıyla yeni ve dinamik bir iletişim çözümü oluşturmak veya mevcut PBX sistemine sorunsuz bir şekilde entegre olmak için kullanılabilir. Ekonomik ve tamamen özel iş
  gereksinimlerinize uygun sistemler oluşturma esnekliğini sağlamaktadır.
 • Mükemmel hepsi bir arada platformu
  KX-HTS32 KOBİ işletmeleri için tüm gerekli işlevleri donanımında yerleşik olarak sunmaktadır. Yatırımınızın, kârlı bir şekilde geri dönmesini sağlıyor. İçerdiği istisnai özelliklerden bazıları PC’ler veya akıllı telefonlar için Wi-Fi erişim noktası, 8 telefon hattına ve 24 dahiliye kadar analog ve SIP kapasiteleri. Yani işletmenizin büyüklüğüne uyum sağlayacak (veya işletmenizle eşdeğer olarak büyüyecek) şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca herhangi bir ek maliyete gerek kalmadan gelişmiş çağrı yanıtlama esnekliği için arayan kimliği, otomatik çağrı yönlendirme ve otomatik operatör (AA) hizmetlerini birleştirmektedir. Kaynaklarınızdan ve değerli zamanınızdan tasarruf sağlar. Yerleşik yönlendiricisi sayesinde KX-HTS32, ağ cihazı olmanın yanı sıra telefon sistemi olarak da kullanılabilir. Ayrıca, tam anlamıyla bir iletişim ve izleme sistemi oluşturmak amacıyla Panasonic’in KX-HDV ve KX-NTV serileri ile birleştirilebilir.
 • Benzersiz bir şekilde yerleşik yönlendirici ve Wi-Fi erişim noktası içeren bu hibrit IP-PBX sadece ses, video ve uzaktan iletişimleri etkinleştirmek için değil aynı zamanda uygun maliyetli izleme ve güvenlik sistemleri oluşturmaya yardımcı olmak için de kullanılabilir. KX-HTS32 çok basit, tamamen kompakt ve rakiplerine göre uygun maliyetlidir. Ayrıca güçlüdür ve gelecekteki iş taleplerine sorunsuz bir şekilde ölçeklenebilir. Ve KOBİ organizasyonlarının etkinliğini, verimliliğini ve müşteri hizmetini dünya genelinde yaygınlaştırmaya yardımcıdır. Çok fonksiyonlu platformdan daha fazlası, yaygın iletişim için üstün bir platform ve fırsatlara açılan yeni bir kapı.
 • Mükemmelleştirilmiş taşınabilirlik X-HTS32’nin yerleşik medya aktarma yolu ve kendi cihazını getir işlevi sayesinde, SIP softphone işlevselliğine sahip akıllı telefonlar ve ofis haricindeki masaüstü telefonlar karışık veya pahalı VPN hizmetlerine gerek olmadan PBX dahili hatları olarak kullanılabilir.
 • Bu işletmeniz için ne anlama geliyor? Tüm çağrıların akıllı telefonunuza veya ev telefonunuza sorunsuz bir şekilde yönlendirilebildiği anlamına gelmektedir.
  Böylece gerek ofisteyken gerekse dışarıdayken bir müşteri çağrısını kesinlikle kaçırmazsınız. Ancak önemli bir toplantıda veya başka bir nedenden dolayı meşgul olduğunuzda, sesli posta bildirimleri epostayla PC’nize veya mobil cihazınıza kolaylıkla gönderilebilir.

  Ayrıca çağrı seçenekleri önemli bilgilerin ve bildirimlerin çalışanlar arasında - ister uzakta isterse birçok farklı binada bulunsunlar - eş zamanlı olarak yayınlanmasını olanaklı kılmaktadır.
 • Görsel bağlantılar oluşturma
  KX-HTS32 modeli VPN olmadan görüntülü konuşma ve video konferans yapmak için şubenize, ev ofisinize kurulabilen, KX-HDV430 görüntülü telefonu dahil olmak üzere, uyumlu ve uygun maliyetli santraller dizisi içermektedir. Özellikle evden çalışanlar, çok sayıda ofisi bulunan şirketler veya resepsiyonist gerektiren
  kuruluşlar için farklı konumlar arasında özellikle üstün iletişimi ve dahili verimliliği teşvik etmeye yönelik ideal araçtır.
 • Başarılı İzleme İşlevi
  KX-HTS32 mevcut rekabetçi toplam sahip olma maliyetini geliştirmek için Panasonic’in KX-NTV IP video kapı telefonu ve IP kamera serisi ile bağlanabilir. Bu ürün iki yönlü video ve ses iletişimi ve basit izleme gibi çok sayıda fayda (uzaktan kapı açma ve kamera kontrolünden, hareket/ses algılama ve sensörle çalışan alarm istemlerine kadar) sağlamaktadır.

 • Görüşmeye katılın
  Dahili Meet Me Conference özelliğiyle,
  KX-HTS32 nerede olurlarsa olsunlar birden çok çalışanın konferans çağrılarına katılmalarını olanaklı kılmaktadır.
 •  

  İnterkom © 2013. Tüm Hakları Saklıdır.