Değerli İş Ortaklarımız,
İnterkom Telekomünikasyon San.ve Tic.Ltd.Şti., 1991 yılında kurulmuş olup sektörde 26. Faaliyet yılını doldurmaktadır. Geride bıraktığı yıllar içerisinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, çağa uygun vizyonu ile istikrarlı bir büyüme göstermiş ve Türkiye’de alanında öncü firmalar arasında yerini almıştır. Firmamızın ürün portföyünü, analog ve IP olmak üzere kablolu ve kablosuz telefon ürünleri, telefon santralleri, PMR telsiz ürünleri, Güvenlik ve kamera ürünleri, network alt yapı sarf malzemeleri ve akılı telefon aksesuarları oluşturmaktadır.


İnterkom Telekomünikasyon, 1998 yılından beri başarılı bir şekilde yürüttüğü Siemens Telekomünikasyon  ürünlerinin dağıtıcılığını, 2011 yılından itibaren Gigaset markasının Türkiye Distrübütörü olarak devam ettirmektedir. Distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz Gigaset ürünleri, üstün teknolojisi ve kalitesiyle bir çok Global ülkede olduğu gibi ülkemizde de pazar payını sürekli arttırmaya devam etmektedir. Gigaset markasının bir parçası olan Gigasetpro ürünleri, esnek yapıları ve üstün özellikleri ile ticari müşterilerinin iletişim çözümleri ile ilgili gereksinimlerini karşılamayı hedeflemektedir.


Firmamız ayrıca günümüz teknolojisinde sürekli pazar payı büyüyen IP ürünlerinde Panasonic marka IP sıp telefonların dağıtıcılığını yapmakla birlikte, AselsanNet, Karel, Multitek, Telesis, Motorola, Plantronics marka ürünlerin tedariğini de siz değerli İş ortaklarımıza sunmaktadır.


İnterkom Telekomünikasyon genç, dinamik ve tecrübeli kadrosuyla yüksek teknolojiye sahip kaliteli iletişim ürünlerini Türkiye genelinde 2000’i aşkın toptan, bayii ve zincir mağaza satış noktasında kullanıcıların hizmetine sunmaya devam etmektedir.


İnterkom Telekomünikasyon olarak 2012 yılında yaratmış olduğumuz markamız ‘Mirax’ ile akıllı telefon aksesuarları pazarına yeni ürünler kazandırmaya devam etmekteyiz. Hızla gelişmekte olan teknolojiyi yakından takip ederek, ürünlerimizi uluslararası kalite standartlarına göre üretilmesi konusunda gerekli özen ve hassasiyeti göstermekteyiz.


İnterkom Telekomünikasyon, iletişim sektöründeki yenilikleri takip ederek, hayatı kolaylaştıran kullanıcı dostu ürünleri pazara sunmayı ilke olarak benimsemiştir. Ayrıca iş ortaklarımız ile birlikte müşterilerimizin de memnuniyetini kazanmayı en temel kural olarak kabul etmiştir.


2017 ürün kataloğumuz, ürünlerimizi daha yakından tanımanız amacıyla siz değerli iş ortaklarımız için özenle hazırlanmıştır. İnternet sitemizden de ürünlerimizi tanıyabilir, satış ekibimizle İrtibat kurarak ilgilendiğiniz ürünler ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.
Saygılarımızla.

İnterkom © 2013. Tüm Hakları Saklıdır.